Logo PPP

Nabídka pracovní pozice OBLASTNÍ METODIK PREVENCE v PPP Olomouc

PPP a SPC Olomouckého kraje, pracoviště PPP Olomouc, přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici oblastního metodika prevence. Hlavní náplní práce je metodická a koordinační činnost v oblasti preventivních a poradenských služeb ve školství a přímá práce ve školách napříč primárně preventivní tématikou.

Požadujeme vysokoškolské vzdělání, vstřícný a komunikativní přístup, ochotu učit se novým věcem, schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Jedná se o poloviční pracovní úvazek. Nástup je možný od 1. 1. 2024.

Nabízíme zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, platové podmínky dle platných platových tarifů pro pedagogické pracovníky, 12. platová třída, 5 dnů studijního volna, 20 dnů dovolené.

Zájemci mohou zasílat motivační dopis, životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozice je již obsazena. Všem kandidátům, kteří odeslali své životopisy a motivační dopisy s úctou děkujeme za Váš zájem a přejeme hodně štěstí při dalším hledání pracovního místa.

Design, code: Mgr. Jiří Veverka